667-999-652

ems@ilovefitness.pl

Godziny otwarcia :
pon-pt 8.00-22.00
Sobota 8.00-16.00
Niedziela 9.00-15.00

NASZ ZESPÓŁ

Inga Zając – Borowicka

Jest certyfikowanym trenerem EMS. Sport był obecny w jej życiu od dziecka, przez wiele lat była wyczynową zawodniczką w łyżwiarstwie szybkim. Trenuje dla zdrowia, bo uważa że ruch i ćwiczenia fizyczne są niezwykle ważne szczególnie dla kobiet. Od ośmiu lat współtworzy klub I LOVE FITNESS, gdzie wspiera i motywuje kobiety w różnym wieku. W treningu EMS Inga ceni sobie pracę 1 / 1, bo możliwe jest indywidualne podejście do ćwiczącej osoby. A uśmiech zmęczonej, ale zadowolonej podopiecznej jest dla niej najmilszą nagrodą ! Jej wielką pasją jest nurkowanie.

Weronika Douik

Absolwentka IFAA POLAND, instruktorka fitness oraz trener funkcjonalny z międzynarodową akredytacją REPs. W treningu stawia na usprawnienie ciała podopiecznego, oraz maksymalnie skupia się na potrzebach tej jednej osoby. Trening z Weroniką charakteryzuje się dobrą energią i całą masą ćwiczeń ogólnorozwojowych. Trenuje z osobami w każdym wieku- młodzieżą jak i seniorami przez co trening jest dostosowany indywidualnie do możliwości każdego uczestnika. Najważniejsze dla Weroniki jest to, aby osoba czuła się komfortowo i wyjątkowo, nawet jeśli nigdy nie ćwiczyła. Prywatnie aktywna mama, której ruch i aktywność sprawia wiele radości.

Ksenia Ciarcińska

Akredytowany trener personalny i instruktor siłowni z bogatym doświadczeniem praktycznym i teoretycznym. Czynna zawodniczka sportów sylwetkowych federacji IFBB. Na sali treningowej zwolenniczka ciężkiego treningu, bezkompromisowa, nie uznająca drogi na skróty, skuteczny motywator swoich podopiecznych. Miłośniczka treningu nóg i pośladków. Nie akceptuję ograniczeń wyznając zasadę – jeśli jest coś, co chcesz zrobić, nie ma żadnego powodu, dla którego to miałoby Ci się nie udać. W każdym z podopiecznych buduje świadomość zwycięzcy, pomaga przełamać bariery i uwierzyć sukces.

Ewelina Lewandowska

Funkcjonalny trener personalny, instruktor siłowni, międzynarodowy trener Blackroll, certyfikowany trener EMS.
W pracy zawodowej stawia na edukację oraz samoświadomość ciała swoich podopiecznych. Treningi dostosowuje do indywidualnych potrzeb i możliwości każdej osoby. Specjalizuje się w treningu siłowym modelującym sylwetkę, treningu funkcjonalnym poprawiającym jakość ruchu oraz automasażu powięziowo-mięśniowym. Uwielbia pracę z drugim człowiekiem, bardzo dba o przyjazną atmosferę oraz dobrą energię podczas treningów. Uważa, że ograniczenia, które często blokują nas przed osiąganiem wyznaczonych celów są w głowie, dlatego przykłada szczególną uwagę do motywowania i kibicowania swoim podopiecznym. Jej „trenerską misją” jest inspirowanie innych do różnorodnej aktywności ruchowej oraz pomoc w przekraczaniu swoich barier. Pragnie, aby współpraca z nią była pierwszym krokiem do niesamowitej zmiany, która przełoży się na jakość życia, również poza salą treningową.
W wolnych chwilach gra w teatrze dla dzieci, kręci filmy, czyta książki i podróżuje. Jej praca jest jej pasją, dlatego wolne chwile poświęca również na edukację uczestnicząc w licznych szkoleniach trenerskich.